3 ve Üzeri Adetli Alımlarda Ücretsiz Kargo!
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Sinegra 100 4 Adet Ereksiyon Hapı

Sinegra 100 4 Ereksiyon Hapı Nedir? Bu ne işe yarıyor?

Sinegra film kaplı tablet ambalajında ​​100 mg sildenafile eşdeğer 140.48 mg sildenafil sitrat, mavi, kare, bir yüzü çift çentikli tablet bulunur, ambalajda 4 adet film kaplı tablet bulunur.

Sinegra 100 4 Ereksiyon HapıPenisteki kan damarlarının gevşemesine yardımcı olarak ve cinsel uyarılma sırasında penise kan sağlayarak çalıştığı bilinen bir ilaç grubuna aittir.

Sinegra, yalnızca cinsel olarak uyarılmışsanız doğal bir ereksiyon elde etmenize yardımcı olacaktır. Sertleşme sorununuz yoksa Sinegra kullanmamalısınız.Erektil disfonksiyon, erkek cinsel aktivitesi için gerekli olan penis ereksiyonunun sağlanamaması veya sürdürülememesidir.

Sinegra kadınların kullanımına yönelik değildir.

Sinegra 100 4 Tablet Ereksiyon Hapı Karışımınasıl kullanılır?

SINEGRA'yı her zaman tam olarak doktorunuzun sizin için reçete ettiği şekilde kullanınız. Emin değilseniz eczacınıza veya doktorunuza sorunuz. Olağan doz 50 mg'dır.

Sinegra günde bir defadan fazla kullanılmamalıdır.

Sinegra uygulama yöntemleri ve yöntemleri:

SINEGRA'yı cinsel aktiviteden yaklaşık bir saat önce almalısınız. Tableti bir bardak su ile bütün olarak yutunuz.

Çocuklarda Cinegra Kullanımı:Sinegra, 18 yaşın altındaki kişiler tarafından kullanılmak üzere tasarlanmamıştır.

Sinegra'nın Yaşlılarda Kullanımı:Yaşlı hastaların doz ayarlamasına gerek yoktur.

Böbrek yetmezliği durumunda SINEGRA kullanımı:Şiddetli böbrek yetmezliği olan hastalar için 25 mg Sinegra dozu önerilir.

Karaciğer yetmezliği için Cinegra kullanımı:Karaciğer yetmezliği olan hastaların (örn. siroz gibi kronik karaciğer hastalığı) 25 mg SINIGRA almaları önerilir.

SINEGRA'yı kullanmanız gerekenden fazla kullanırsanız:SINEGRA'dan kullanmanız gerekenden fazlasını kullanmışsanız bir doktor veya eczacı ile konuşunuz. 100 mg'ın üzerindeki dozlar ilacın etkinliğini artırmaz.Ancak yüksek doz alındığında ilacın yan etkileri (yan etkileri) ve şiddeti artabilir. Doktorunuzun size söylediğinden daha fazla tablet almamalısınız.

 

Sinegra 100 4 Tablet Ereksiyon Hapı Etkisi Sinegra 100 4 Tablet Ereksiyon Hapı Etkili midir?

Sinegra 100 4 Ereksiyon HapıetkileriGenellikle müşterilerden olumlu eleştiriler alır.Sinegra 100 4 Ereksiyon Hapıetkisi Kullanıcıların incelemelerden ve olumlu geri bildirimlerden memnun oldukları görülebilir.

Sinegra 100 4 Tablet Ereksiyon Hapı Kullanıcı Yorumları

Sinegra 100 4 Ereksiyon HapıKullanıcılar memnun mu?Sinegra 100 4 Ereksiyon Hapısatın almaÖğrenmek isteyenler tarafından incelenmekte ve öğrenilmek istenmektedir.Sinegra 100 4 Ereksiyon Hapı kullananlar ve kullanıcı Yorumlar, ilk kez satın almak isteyenlerin düşüncelerine ışık tutuyor.Sinegra 100 4 Tablet Ereksiyon Hapı KullanıcıYorumlar müşteri memnuniyetini gösterir.Sinegra 100 4 Ereksiyon Hapısatın almamüşteri anı%90’ı tekrarSinegra 100 4 Ereksiyon Hapı Sipariş EdinVermek.

Sinegra 100 4 ereksiyon haplarının fiyatı ne kadar? Ne kadar?

Sinegra 100 4 ereksiyon haplarının fiyatı ne kadar?, Sinegra 100 4 Adet Ereksiyon Hapı FiyatıAraştırma herkesin yaptığı bir şeydir. web sitemiz aracılığıylaSinegra 100 4 Ereksiyon HapıPiyasadaki en uygun fiyatlarla kapıda sipariş verebilirsiniz.Sinegra 100 4 Ereksiyon Hapıeczane fiyatıEn iyi çevrimiçi elde edilir. Gizlilik açısından,Sinegra 100 4 Ereksiyon HapıSatın almayı seven birçok insan var.

Sinegra 100 4 Tablet Sertleşme Hapı Kullanıcı Şikayetleri?

ilk defaSinegra 100 4 Ereksiyon Hapıkim sipariş vermeyi düşünüyorSinegra 100 4 Ereksiyon Hapı şikayetleri Nelerdir, neleri araştırırlar ve önceki kullanıcıların yorumlarını okurlar. tüm ürünlerde olduğu gibiSinegra 100 4 Ereksiyon HapıHer kullananda aynı etkiyi göstermez. Çünkü sonuçlar kişiden kişiye değişir.Sinegra 100 4 Ereksiyon Hapıkullanan kişiyi görüyorum%90 memnun, %5 memnun değil. Geri kalanlar ne memnun kaldılar ne de şikayet ettiler.Sinegra 100 4 Ereksiyon HapıÇoğu şikayet çevrimiçi sipariş edildiğinde mallar geç teslim edildi.Sinegra 100 4 Ereksiyon HapıGenel olarak müşteri memnuniyetini ve güvenini kazanmış bir üründür.

Sinegra 100 4 Ereksiyon Hapıyan etkiler veZararları bunlar nedir?

Tüm ürünlerin kişiden kişiye değişen yan etkileri vardır.Sinegra 100 4 Tablet Ereksiyon Hapı Yan EtkileriBazıları hiç olmazken bazıları geçici yan etkilere neden olabilir. BunlarSinegra 100 4 Ereksiyon HapıÜrün kullanım kılavuzunda da talimatlar bulunmaktadır. Yan etkiler genellikle geçici olduğundan kısa bir süre sonra etkisini kaybeder.Sinegra 100 4 Ereksiyon HapıZarar sadece geçici bir yan etkidir.

Sinegra 100 4 Ereksiyon Hapı Satın Alın

Sinegra 100 4 Ereksiyon Hapı satışı çevrimiçi veSinegra 100 4 Ereksiyon Hapısatıldı. En önemli şey doğru alışveriş sitesini seçmektir.Original Sinegra 100 4 Adet Ereksiyon Hapı Resmi Satış SitesiÜrünlerinizi ekspres firma aracılığıyla güvenle satın alabilir, ürünü teslim alırken kargo görevlisine nakit/kart ile ödeme yapabilirsiniz.Sinegra 100 4 Ereksiyon Hapısipariş Sağladığınız takdirde aynı gün kargoya verilir. Siparişinizi kargoya verdikten sonra, siparişinizin durumunu size kısa mesaj yoluyla bildireceğiz.

Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp