3 ve Üzeri Adetli Alımlarda Ücretsiz Kargo!
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Orcafil 5 Mg 28 Tablet Sertleştirici Hap

Orcafil 5mg 28 tabletter Sertleştirici Hap

Orcafil 5 Mg 28 Tablet Sertleştirici Nedir? Bu ne işe yarıyor?

ORCAFIL 5 毫克,Sarı, gözyaşı damlası şeklinde bir film tablettir. 14 veya 28 tabletlik blister ambalajlarda gelir.

ORCAFIL, fosfodiesteraz tip 5 inhibitörleri olarak bilinen ilaç grubuna aittir.

ORCAFIL 5 mg yetişkin erkeklerde aşağıdaki durumların tedavisinde endikedir:

Erektil disfonksiyon, cinsel aktivite için gerekli olan penisin sertleşmesini sağlayamama veya sürdürememe durumudur.ORCAFIL'in cinsel aktivite için uygun penis ereksiyonlarına ulaşma yeteneğini önemli ölçüde geliştirdiği gösterilmiştir.ORCAFIL, cinsel uyarıdan sonra penisteki kan damarlarının gevşemesine yardımcı olarak kanın penise akmasını sağlar. Sonuç olarak, penis sertleşir.Erektil disfonksiyonunuz yoksa ORCAFIL yardımcı olmayacaktır.

Cinsel uyarı yokluğunda ORCAFIL'in tek başına etkili olmadığı dikkate alınmalıdır.Bu nedenle, siz ve eşiniz, erektil disfonksiyon ilacı almıyormuşsunuz gibi preseksüel aktivite yapmalısınız.

Benign prostat hiperplazisinin (BPH) neden olduğu alt üriner sistem belirtileri prostat bezinin yaşla birlikte büyümesi, idrar yapmaya başlamada güçlük, mesanenin tam olarak boşalmaması ve geceleri bile daha sık idrara çıkma ihtiyacı olarak tanımlanabilir.ORCAFIL, kan akışını artırarak ve prostat ve mesane kaslarını gevşeterek BPH semptomlarını azaltabilir.ORCAFIL'in tedaviye başladıktan sonraki 2 hafta içinde boşaltım semptomlarını iyileştirdiği gösterilmiştir.

Orcafil 5 Mg 28 Tablet Sertleştirici Karışımınasıl kullanılır?

Genel olarak önerilen doz, beklenen cinsel aktiviteden en az 30 dakika önce alınan 5 veya 10 mg'dır. 10 mg tadalafilin yeterli etki göstermediği hastalarda doz 20 mg'a çıkarılabilir.Günde maksimum 1 doz kullanılmalıdır. Tadalafil 10 mg veya 20 mg dozları beklenen cinsel aktiviteden önce alınmalıdır ve günlük sürekli kullanımı önerilmez.

İlişkiden önce daha sık tadalafil kullanması gereken hastalar için (örn. haftada en az iki kez), hasta tercihine ve hekim kararına göre en düşük günlük doz düşünülebilir.Bu hastalarda önerilen doz günde bir kez 5 mg'dır, ancak bireysel tolere edilebilirliğe bağlı olarak doz günde bir kez 2.5 mg'a düşürülebilir.Sürekli kullanım için günlük rejimin uygunluğu periyodik olarak yeniden değerlendirilmelidir.

Orcafil 5 Mg 28 Tablet Sertleştirici Etkisi, Orcafil 5 Mg 28 Tablet Sertleştirici Etkili Midir?

Orcafil 5mg 28 tabletter SertleştiricietkileriGenellikle müşterilerden olumlu eleştiriler alır.Orcafil 5mg 28 tabletter Sertleştiricietkisi Kullanıcıların incelemelerden ve olumlu geri bildirimlerden memnun oldukları görülebilir.

Orcafil 5 Mg 28 Tablet Sertleştirici Kullanıcı Yorumları

Orcafil 5mg 28 tabletter SertleştiriciKullanıcılar memnun mu?Orcafil 5mg 28 tabletter Sertleştiricisatın almaÖğrenmek isteyenler tarafından incelenmekte ve öğrenilmek istenmektedir.Orcafil 5mg 28 tabletter Sertleştirici kullananlar ve kullanıcı Yorumlar, ilk kez satın almak isteyenlerin düşüncelerine ışık tutuyor.Orcafil 5 Mg 28 Tablet Sertleştirici KullanıcılarıYorumlar müşteri memnuniyetini gösterir.Orcafil 5mg 28 tabletter Sertleştiricisatın almamüşteri anı%90’ı tekrarOrcafil 5 Mg 28 Tablet Sertleştirici Sipariş EdinVermek.

Orcafil 5 Mg 28 Tablet Sertleştirici fiyatı nedir? Ne kadar?

Orcafil 5 Mg 28 Tablet Sertleştirici fiyatı nedir?, Orcafil 5 Mg 28 Tablet Sertleştirici FiyatıAraştırma herkesin yaptığı bir şeydir. web sitemiz aracılığıylaOrcafil 5mg 28 tabletter SertleştiriciPiyasadaki en uygun fiyatlarla kapıda sipariş verebilirsiniz.Orcafil 5mg 28 tabletter Sertleştiricieczane fiyatıEn iyi çevrimiçi elde edilir. Gizlilik açısından,Orcafil 5mg 28 tabletter SertleştiriciSatın almayı seven birçok insan var.

Orcafil 5 Mg 28 Tablet Sertleştirici Kullanıcı Şikayetleri Nelerdir?

ilk defaOrcafil 5mg 28 tabletter Sertleştiricikim sipariş vermeyi düşünüyorOrcafil 5mg 28 tabletter Sertleştirici şikayetleri Nelerdir, neleri araştırırlar ve önceki kullanıcıların yorumlarını okurlar. tüm ürünlerde olduğu gibiOrcafil 5mg 28 tabletter SertleştiriciHer kullananda aynı etkiyi göstermez. Çünkü sonuçlar kişiden kişiye değişir.Orcafil 5mg 28 tabletter Sertleştiricikullanan kişiyi görüyorum%90 memnun, %5 memnun değil. Geri kalanlar ne memnun kaldılar ne de şikayet ettiler.Orcafil 5mg 28 tabletter SertleştiriciÇoğu şikayet çevrimiçi sipariş edildiğinde mallar geç teslim edildi.Orcafil 5mg 28 tabletter SertleştiriciGenel olarak müşteri memnuniyetini ve güvenini kazanmış bir üründür.

Orcafil 5mg 28 tabletter Sertleştiriciyan etkiler veZararları bunlar nedir?

Tüm ürünlerin kişiden kişiye değişen yan etkileri vardır.Orcafil 5 Mg 28 Tablet Sertleştirici Yan EtkileriBazıları hiç olmazken bazıları geçici yan etkilere neden olabilir. BunlarOrcafil 5mg 28 tabletter SertleştiriciÜrün kullanım kılavuzunda da talimatlar bulunmaktadır. Yan etkiler genellikle geçici olduğundan kısa bir süre sonra etkisini kaybeder.Orcafil 5mg 28 tabletter SertleştiriciZarar sadece geçici bir yan etkidir.

Orcafil 5 Mg 28 Tablet Sertleştiriciyi Hemen Satın Alın! ..

Orcafil 5mg 28 tabletter Sertleştirici satışı çevrimiçi veOrcafil 5 Mg 28 Tablet Sertleştiricisatıldı. En önemli şey doğru alışveriş sitesini seçmektir.Orijinal Orcafil 5 Mg 28 Tablet Sertleştirici Resmi Satış SitesiÜrünlerinizi ekspres firma aracılığıyla güvenle satın alabilir, ürünü teslim alırken kargo görevlisine nakit/kart ile ödeme yapabilirsiniz.Orcafil 5mg 28 tabletter Sertleştiricisipariş Sağladığınız takdirde aynı gün kargoya verilir. Siparişinizi kargoya verdikten sonra, siparişinizin durumunu size kısa mesaj yoluyla bildireceğiz.

Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp