3 ve Üzeri Adetli Alımlarda Ücretsiz Kargo!
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Orcafil 5 Mg 14’lü Sertleştirici Hap

Orcafil 5 Mg 14 "Sertleştirme Hapı" nedir? Bu ne işe yarıyor?

ORCAFIL 5 mg sarı damla şeklinde bir film tablet olarak gelir. 14 veya 28 tabletlik blister ambalajlarda gelir.

ORCAFIL, fosfodiesteraz tip 5 inhibitörleri olarak bilinen ilaç grubuna aittir.

ORCAFIL 5 mg yetişkin erkeklerde aşağıdaki durumların tedavisinde endikedir:

Erektil disfonksiyon, cinsel aktivite için gerekli olan penisin sertleşmesini sağlayamama veya sürdürememe durumudur.ORCAFIL'in cinsel aktivite için uygun penis ereksiyonlarına ulaşma yeteneğini önemli ölçüde geliştirdiği gösterilmiştir.ORCAFIL, cinsel uyarıdan sonra penisteki kan damarlarının gevşemesine yardımcı olarak kanın penise akmasını sağlar. Sonuç olarak, penis sertleşir.Erektil disfonksiyonunuz yoksa ORCAFIL yardımcı olmayacaktır.

Cinsel uyarı yokluğunda ORCAFIL'in tek başına etkili olmadığı dikkate alınmalıdır.Bu nedenle, siz ve eşiniz, erektil disfonksiyon ilacı almıyormuşsunuz gibi preseksüel aktivite yapmalısınız.

Benign prostat hiperplazisinin (BPH) neden olduğu alt üriner sistem belirtileri prostat bezinin yaşla birlikte büyümesi, idrar yapmaya başlamada güçlük, mesanenin tam olarak boşalmaması ve geceleri bile daha sık idrara çıkma ihtiyacı olarak tanımlanabilir.ORCAFIL, kan akışını artırarak ve prostat ve mesane kaslarını gevşeterek BPH semptomlarını azaltabilir.ORCAFIL'in tedaviye başladıktan sonraki 2 hafta içinde boşaltım semptomlarını iyileştirdiği gösterilmiştir.

Orcafil 5 Mg 14 'Sertleştirici Pelet Karışımı'nasıl kullanılır?

Genel olarak önerilen doz, beklenen cinsel aktiviteden en az 30 dakika önce alınan 10 mg'dır. 10 mg tadalafilin yeterli etki göstermediği hastalarda doz 20 mg'a çıkarılabilir.Günde maksimum 1 doz kullanılmalıdır. Tadalafil 10 mg veya 20 mg dozları beklenen cinsel aktiviteden önce alınmalıdır ve günlük sürekli kullanımı önerilmez.

İlişkiden önce daha sık tadalafil kullanması gereken hastalar için (örn. haftada en az iki kez), hasta tercihine ve hekim kararına göre en düşük günlük doz düşünülebilir.Bu hastalarda önerilen doz günde bir kez 5 mg'dır, ancak bireysel tolere edilebilirliğe bağlı olarak doz günde bir kez 2.5 mg'a düşürülebilir.Sürekli kullanım için günlük rejimin uygunluğu periyodik olarak yeniden değerlendirilmelidir.

Orcafil 5 Mg 14 Sertleştirme Hapı Etkisi, Orcafil 5 Mg 14 Sertleştirme Hapı Etkili Midir?

Orcafil 5 Mg 14 'Sertleştirme Hapları'etkileriGenellikle müşterilerden olumlu eleştiriler alır.Orcafil 5 Mg 14 'Sertleştirme Hapları'etkisi Kullanıcıların incelemelerden ve olumlu geri bildirimlerden memnun oldukları görülebilir.

Orcafil 5 Mg 14 Sertleştirici Hap Kullanıcı Yorumları

Orcafil 5 Mg 14 'Sertleştirme Hapları'Kullanıcılar memnun mu?Orcafil 5 Mg 14 'Sertleştirme Hapları'satın almaÖğrenmek isteyenler tarafından incelenmekte ve öğrenilmek istenmektedir.Orcafil 5 Mg 14 'Sertleştirme Hapları' kullananlar ve kullanıcı Yorumlar, ilk kez satın almak isteyenlerin düşüncelerine ışık tutuyor.Orcafil 5 Mg 14-Sertleştirme Hapı KullanıcılarıYorumlar müşteri memnuniyetini gösterir.Orcafil 5 Mg 14 'Sertleştirme Hapları'satın almamüşteri anı%90’ı tekrarOrcafil 5 mg 14'lü Sertleştirilmiş Hap SiparişiVermek.

Orcafil 5 Mg 14 sertleştirme peletlerinin fiyatı ne kadar? Ne kadar?

Orcafil 5 Mg 14 "sertleştirme haplarının" fiyatı ne kadar?, Orcafil 5 Mg 14 Adet Sertleştirici Hap FiyatıAraştırma herkesin yaptığı bir şeydir. web sitemiz aracılığıylaOrcafil 5 Mg 14 'Sertleştirme Hapları'Piyasadaki en uygun fiyatlarla kapıda sipariş verebilirsiniz.Orcafil 5 Mg 14 'Sertleştirme Hapları'eczane fiyatıEn iyi çevrimiçi elde edilir. Gizlilik açısından,Orcafil 5 Mg 14 'Sertleştirme Hapları'Satın almayı seven birçok insan var.

Orcafil 5 Mg 14 Sertleştirme Hapı Kullanıcı Şikayetleri Nelerdir?

ilk defaOrcafil 5 Mg 14 'Sertleştirme Hapları'kim sipariş vermeyi düşünüyorOrcafil 5 Mg 14 'Sertleştirme Hapları' şikayetleri Nelerdir, neleri araştırırlar ve önceki kullanıcıların yorumlarını okurlar. tüm ürünlerde olduğu gibiOrcafil 5 Mg 14 'Sertleştirme Hapları'Her kullananda aynı etkiyi göstermez. Çünkü sonuçlar kişiden kişiye değişir.Orcafil 5 Mg 14 'Sertleştirme Hapları'kullanan kişiyi görüyorum%90 memnun, %5 memnun değil. Geri kalanlar ne memnun kaldılar ne de şikayet ettiler.Orcafil 5 Mg 14 'Sertleştirme Hapları'Çoğu şikayet çevrimiçi sipariş edildiğinde mallar geç teslim edildi.Orcafil 5 Mg 14 'Sertleştirme Hapları'Genel olarak müşteri memnuniyetini ve güvenini kazanmış bir üründür.

Orcafil 5 Mg 14 'Sertleştirme Hapları'yan etkiler veZararları bunlar nedir?

Tüm ürünlerin kişiden kişiye değişen yan etkileri vardır.Orcafil 5 Mg 14 'Sertleştirme Hapı' Yan EtkileriBazıları hiç olmazken bazıları geçici yan etkilere neden olabilir. BunlarOrcafil 5 Mg 14 'Sertleştirme Hapları'Ürün kullanım kılavuzunda da talimatlar bulunmaktadır. Yan etkiler genellikle geçici olduğundan kısa bir süre sonra etkisini kaybeder.Orcafil 5 Mg 14 'Sertleştirme Hapları'Zarar sadece geçici bir yan etkidir.

Orcafil 5mg 14 Sertleştirici Hap Satın Alın

Orcafil 5 Mg 14 'Sertleştirme Hapları' satışı çevrimiçi veOrcafil 5 Mg 14 'Sertleştirme Hapları'satıldı. En önemli şey doğru alışveriş sitesini seçmektir.Orijinal Orcafil 5 Mg 14 Sertleştirme Hapı Resmi Satış SitesiÜrünlerinizi ekspres firma aracılığıyla güvenle satın alabilir, ürünü teslim alırken kargo görevlisine nakit/kart ile ödeme yapabilirsiniz.Orcafil 5 Mg 14 'Sertleştirme Hapları'sipariş Sağladığınız takdirde aynı gün kargoya verilir. Siparişinizi kargoya verdikten sonra, siparişinizin durumunu size kısa mesaj yoluyla bildireceğiz.

Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp