3 ve Üzeri Adetli Alımlarda Ücretsiz Kargo!
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Myesed 20 Mg 4 Tablet Sertleştirici Hap

Myesed 20 Mg 4 Tablet nedir? Bu ne işe yarıyor?

Etken maddesi tadalafil olan MYESED 20 mg Film Tablet, kasları gevşeterek vücudun belirli bölgelerine kan akışını hızlandırır.Erkeklerde erektil disfonksiyon (iktidarsızlık) için bir hazırlıktır. Penis, cinsel aktivite sırasında ereksiyon sağlayamadığında veya sertliğini koruyamadığı zaman kullanılır.

Myesed 20mg 4 Tabletsnasıl kullanılır?

  1. İlacınızı tam olarak doktorunuzun önerdiği şekilde kullanmalısınız.Tedavi sırasında mutlaka doktor tavsiyelerine uyulmalıdır, yanlış kullanım ve amaç dışı uygulama, ilacın amaçlanan faydasını farklı şekillerde etkileyebilir ve hastalık sürecinin olumsuz ilerlemesine yol açabilir.
  2. Bu ilacın her dozunu bir bardak su ile almalısınız. En iyi aç veya tok karnına alınır. Önerilen doz cinsel aktiviteden önce alınan 20 mg tablettir.Günde 20 mg'dan fazla kullanılması sakıncalıdır. Cinsel aktiviteden yarım saat önce alınmalıdır. Etki, ilacı aldıktan sonra 36 saat sürer. Cinsel uyarılma olmamasını etkilemez.

Myesed 20mg 4 Tablet UYARILAR

Vücutta metabolize olan aktif bileşenlere aşırı duyarlılık durumunda ilaç önerilmemektedir.
Kasları gevşeterek vücudun belirli bölgelerine kan akışını hızlandırır. Erkeklerde erektil disfonksiyon (iktidarsızlık) için bir hazırlıktır.
Penis, cinsel aktivite sırasında ereksiyon sağlayamadığında veya sertliğini koruyamadığı zaman kullanın.
Seks sırasında baş dönmesi, mide ağrısı, mide bulantısı, uyuşukluk ve göğüste yanma yaşarsanız, seks yapmayı bırakın ve hemen tıbbi yardım alın.
Göğüs ağrısı veya ağırlığı, kola veya omuza yayılan ağrı, mide bulantısı, terleme, genel halsizlik, düzensiz kalp atışı, nefes darlığı, baş dönmesi, bayılma, el ve ayak bileklerinde şişme, görme değişiklikleri, kulak çınlaması ve ani işitme kaybı, ani görme kaybı 4 saatten uzun süren penis sertleşmesinin (penil sertleşme) kaybı, ağrılı veya benzeri semptomları durumunda, bu ilaç kesilmeli ve acilen bir doktora başvurulmalıdır.
Karaciğer hastalığı, böbrek hastalığı, lösemi, kan hücresi hastalığı, kalp hastalığı, aritmi, son 90 gün içinde kalp krizi öyküsü, mide ülseri, gece körlüğü, inme, son 6 ayda kalp yetmezliği öyküsü, yüksek veya düşük tansiyon , göğüs ağrısı, kanama bozuklukları, ağrılı veya deforme penis, doktorunuza danışmadan, sağlık nedenleriyle ve benzeri durumlarda cinsel ilişkide bulunmamanız söylenmeden bu ilacı kullanmayınız.
Reklam

Bu ilacı kullanmak gözün optik sinirine giden kan akışını azaltabilir ve nadir durumlarda bu ani körlüğe neden olabilir.Ani görme kaybı yaşarsanız, sağlık uzmanınızdan hemen tıbbi yardım almalısınız.
Uyuşturucu kullanmayı düşündüğünüzde veya kullanmayı planladığınızda alkolden kaçınmalısınız. Alkol sertleşme kabiliyetini etkiler.
18 yaşından küçük kişiler tarafından kullanılmamalıdır.

Myesed 20 Mg 4 Tablet Kullanıcı Yorumları

Myesed 20mg 4 TabletsKullanıcılar memnun mu?Myesed 20mg 4 Tabletssatın almaÖğrenmek isteyenler tarafından incelenmekte ve öğrenilmek istenmektedir.Myesed 20mg 4 Tablets kullananlar ve kullanıcı Yorumlar, ilk kez satın almak isteyenlerin düşüncelerine ışık tutuyor.Myesed 20mg 4 Tablet KullanıcısıYorumlar müşteri memnuniyetini gösterir.Myesed 20mg 4 Tabletssatın almamüşteri anı%90’ı tekrarMyesed 20 mg 4 tabs siparicVermek.

Myesed 20mg 4 tabletin fiyatı ne kadar? Ne kadar?

Myesed 20 Mg 4 Tablet fiyatı nedir?, Myesed 20mg 4 Tablets FiatAraştırma herkesin yaptığı bir şeydir. web sitemiz aracılığıylaMyesed 20mg 4 TabletsPiyasadaki en uygun fiyatlarla kapıda sipariş verebilirsiniz.Myesed 20mg 4 Tabletseczane fiyatıEn iyi çevrimiçi elde edilir. Gizlilik açısından,Myesed 20mg 4 TabletsSatın almayı seven birçok insan var.

Myesed 20 Mg 4 Tablet Kullanıcı Şikayetleri Nelerdir?

ilk defaMyesed 20mg 4 Tabletskim sipariş vermeyi düşünüyorMyesed 20mg 4 Tablets şikayetleri Nelerdir, neleri araştırırlar ve önceki kullanıcıların yorumlarını okurlar. tüm ürünlerde olduğu gibiMyesed 20mg 4 TabletsHer kullananda aynı etkiyi göstermez. Çünkü sonuçlar kişiden kişiye değişir.Myesed 20mg 4 Tabletskullanan kişiyi görüyorum%90 memnun, %5 memnun değil. Geri kalanlar ne memnun kaldılar ne de şikayet ettiler.Myesed 20mg 4 TabletsÇoğu şikayet çevrimiçi sipariş edildiğinde mallar geç teslim edildi.Myesed 20mg 4 TabletsGenel olarak müşteri memnuniyetini ve güvenini kazanmış bir üründür.

Myesed 20mg 4 Tabletsyan etkiler veZararları bunlar nedir?

Tüm ürünlerin kişiden kişiye değişen yan etkileri vardır.Myesed 20 Mg 4 Tablet Yan EtkileriBazıları hiç olmazken bazıları geçici yan etkilere neden olabilir. BunlarMyesed 20mg 4 TabletsÜrün kullanım kılavuzunda da talimatlar bulunmaktadır. Yan etkiler genellikle geçici olduğundan kısa bir süre sonra etkisini kaybeder.Myesed 20mg 4 TabletsZarar sadece geçici bir yan etkidir.

Myesed 20mg 4 Tablet Satın Alın

Myesed 20mg 4 Tablets satışı çevrimiçi veMyesed 20mg 4 TabletsEczanelerde bulunur. En önemli şey doğru alışveriş sitesini seçmektir.Orijinal Myesed 20mg 4 Tablet Resmi Satış SitesiÜrünlerinizi ekspres firma aracılığıyla güvenle satın alabilir, ürünü teslim alırken kargo görevlisine nakit/kart ile ödeme yapabilirsiniz.Myesed 20mg 4 Tabletssipariş Sağladığınız takdirde aynı gün kargoya verilir. Siparişinizi kargoya verdikten sonra, siparişinizin durumunu size kısa mesaj yoluyla bildireceğiz.

Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp