3 ve Üzeri Adetli Alımlarda Ücretsiz Kargo!
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Jeligra 100 Mg Oral Jel

Jeligra 100 mg oral jel nedir? Bu ne işe yarıyor?

Etkin maddesi sildenafil sitrat olan Jeligra, fosfodiesteraz tip 5 inhibitörleri adı verilen bir ilaç grubuna aittir.Cinsel uyarılma sırasında cinsel organlardaki kan damarlarının gevşemesini destekleyerek ve penise kan sağlayarak çalışır.Bu ilaç, yetişkin erkeklerin yalnızca cinsel olarak uyarıldıklarında doğal olarak ereksiyon olmalarına yardımcı olur.Sertleşme sorununuz yoksa kesinlikle bu ilacı kullanmamalısınız. Erektil disfonksiyon, erkek cinsel aktivitesi için gerekli olan penis ereksiyonunun sağlanamaması veya sürdürülememesidir.Bu ilaç kadınlar için değildir.

Jeligra 100mg Oral Gelnasıl kullanılır?

Uygun Kullanım Talimatları ve Dozu/Kullanım Sıklığı: JELİGRA'yı her zaman tam olarak doktorunuzun size önerdiği şekilde kullanınız. Emin değilseniz eczacınıza veya doktorunuza sorunuz.JELİGRA günde bir defadan fazla kullanılmamalıdır. JELİGRA'nın tavsiye edilen maksimum günlük dozu 100 mg'dır. Uygulama Yolu ve Yöntemi: JELİGRA sadece oral kullanım içindir.JELİGRA'yı cinsel aktiviteden yaklaşık bir saat önce almalısınız. JELİGRA Oral jeli poşetten çıkardıktan hemen sonra, oral jeli 100 mg oral jel içeren sulu veya susuz poşete koyunuz.Farklı yaş grupları: Çocuklar tarafından kullanımı: JELİGRA 18 yaşından küçük kişiler tarafından kullanılmamalıdır. Yaşlı ilaçları: Yaşlı hastaların doz ayarlamasına gerek yoktur.Spesifik Kullanım Durumları: Böbrek/Karaciğer Yetmezliği: Şiddetli böbrek yetmezliği olan hastalarda JELİGRA önerilmemektedir.JELİGRA, karaciğer hastalığı (örneğin siroz gibi kronik karaciğer hastalığı) olan hastalarda önerilmemektedir.JELİGRA'nın çok fazla veya çok az etki gösterdiğini düşünüyorsanız, doktorunuz veya eczacınız ile konuşunuz.JELİGRA'dan kullanmanız gerekenden fazlasını kullandıysanız: Kullanmanız gerekenden daha fazla JELİGRA kullandıysanız bir doktor veya eczacı ile konuşunuz.100 mg'ın üzerindeki dozlar ilacın etkinliğini artırmaz. Ancak yüksek doz alındığında ilacın yan etkileri (yan etkileri) ve şiddeti artabilir.Doktorunuzun size söylediğinden daha fazla flakon almamalısınız. JELİGRA'yı kullanmayı unutursanız, JELİGRA sadece sertleşme sorununuz olduğunda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.JELİGRA Tedavisi Sonlandırıldığında Oluşabilecek Etkiler Yoktur. .

Jeligra 100mg Oral Jel Etkisi, Jeligra 100mg Oral Jel Etkili Midir?

Erektil disfonksiyonun tedavisi, erektil durumun biyolojik rolünün yeterince anlaşılmaması nedeniyle dolgu maddeleri, vakumlu daraltma cihazları, intraüretral fitiller ve enjeksiyonlarla sınırlıdır.

İlacın ortaya çıkışı, penis ereksiyonlarının yönetiminde çok önemli bir durumu temsil etti ve birçok uzman tarafından önerilen birinci basamak tedavi haline geldi.Jeligra 100mg Oral GelPenis çevresindeki damarları gevşeterek yüksek kan dolaşımına neden olur. Bu, penisi sertleştirir ve ereksiyonun korunmasına yardımcı olur.

Jeligra 100mg Oral Jel Kullanan Kişilerin Yorumları

Jeligra 100mg Oral GelKullanıcılar memnun mu?Jeligra 100mg Oral Gelsatın almaÖğrenmek isteyenler tarafından incelenmekte ve öğrenilmek istenmektedir.Jeligra 100mg Oral Gel kullananlar ve kullanıcı Yorumlar, ilk kez satın almak isteyenlerin düşüncelerine ışık tutuyor.Jeligra 100 mg oral jel kullanıcılarıYorumlar müşteri memnuniyetini gösterir.Jeligra 100mg Oral Gelsatın almamüşteri anı%90’ı tekrarJeligra 100 mg Oral Jel siparişVermek.

Jeligra 100 mg oral jelin fiyatı ne kadar? Ne kadar?

Jeligra 100 mg oral jelin fiyatı ne kadar?, Jeligra 100 mg Oral GummiesAraştırma herkesin yaptığı bir şeydir. web sitemiz aracılığıylaJeligra 100mg Oral GelPiyasadaki en uygun fiyatlarla kapıda sipariş verebilirsiniz.Jeligra 100mg Oral Geleczane fiyatıEn iyi çevrimiçi elde edilir. Gizlilik açısından,Jeligra 100mg Oral GelSatın almayı seven birçok insan var.

Jeligra 100 mg oral jel ile ilgili kullanıcı şikayetleri nelerdir?

ilk defaJeligra 100mg Oral Gelkim sipariş vermeyi düşünüyorJeligra 100mg Oral Gel şikayetleri Nelerdir, neleri araştırırlar ve önceki kullanıcıların yorumlarını okurlar. tüm ürünlerde olduğu gibiJeligra 100mg Oral GelHer kullananda aynı etkiyi göstermez. Çünkü sonuçlar kişiden kişiye değişir.Jeligra 100mg Oral Gelkullanan kişiyi görüyorum%90 memnun, %5 memnun değil. Geri kalanlar ne memnun kaldılar ne de şikayet ettiler.Jeligra 100mg Oral GelÇoğu şikayet çevrimiçi sipariş edildiğinde mallar geç teslim edildi.Jeligra 100mg Oral GelGenel olarak müşteri memnuniyetini ve güvenini kazanmış bir üründür.

Jeligra 100mg Oral Gelyan etkiler veZararları bunlar nedir?

Tüm ürünlerin kişiden kişiye değişen yan etkileri vardır.Jeligra 100mg Oral Jel Yan EtkileriBazıları hiç olmazken bazıları geçici yan etkilere neden olabilir. BunlarJeligra 100mg Oral GelÜrün kullanım kılavuzunda da talimatlar bulunmaktadır. Yan etkiler genellikle geçici olduğundan kısa bir süre sonra etkisini kaybeder.Jeligra 100mg Oral GelZarar sadece geçici bir yan etkidir.

Jeligra 100mg Oral Jel Satın Alın

Jeligra 100mg Oral Gel satışı çevrimiçi veJeligra 100mg Oral GelEczanelerde bulunur. En önemli şey doğru alışveriş sitesini seçmektir.Orijinal Jeligra 100mg Oral Jel Resmi Satış SitesiÜrünlerinizi ekspres firma aracılığıyla güvenle satın alabilir, ürünü teslim alırken kargo görevlisine nakit/kart ile ödeme yapabilirsiniz.Jeligra 100mg Oral Gelsipariş Sağladığınız takdirde aynı gün kargoya verilir. Siparişinizi kargoya verdikten sonra, siparişinizin durumunu size kısa mesaj yoluyla bildireceğiz.

Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp